YÖNETİM KURULU

DAVUT DOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

BAŞKANIN MESAJI

1972 yılında babamız rahmetli Hacı Ali Doğan mobilya sektörüne ilk adımı attığında bugünleri hayal etmemişti şüphesiz. Küçük bir mobilya dükkânının bu denli gelişip artık bir holding haline geliş seyrine baktığımızda sayısız başarı görebiliyorum. Daha dün gibi hatırlıyorum 5, 10, 20, 30. yılımıza girdiğimiz o günleri. 40. yılımız da şüphesiz bu seremonideki yerini aldı…

Bugün gelinen noktadan gerçekten gurur duyduğumu söyleyebilirim. Doğanlar Yatırım Holding’i bu günlere getirmek çok başka bir duygu ama kesinlikte tesadüf değil. Hiçbir başarının temelinde sadece şans faktörü yatmıyor. Başarıları tesadüflere bağlamak büyük bir yanılgıdır. Sonuç olarak bize emeğimizin boşa gitmediğini 40 yıldır bize güvenen dostlarımız gösteriyor. Bu güven ve destek ile çok daha iyi yerlere hep birlikte geleceğiz.

Bütün bu sürecin sonunda ise nihai hedefimiz her zaman ifade ettiğim gibi arkamızda kalıcı izler bırakmış olmak. Çünkü iyi biliyorum ki hayatımız sona erdikten sonra hatırlanmanın yegâne yolu budur. Gerek önceki gerekse de yapacağımız ekonomik ve sosyal çalışmalarla bunu bir nebze de olsa başarabilirsek kendimizi şanslı sayacağız.

“ASIL VARLIĞIMIZ ARKAMIZDA BIRAKTIĞIMIZ İZLERDİR…”

ADNAN DOĞAN

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

ŞADAN DOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi

İSMAİL DOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi

İLHAN DOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi

MURAT DOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi

AİLE MECLİSİ ÜYELERİ

DOĞAN ALİ DOĞAN

Doğyap Yönetim Kurulu Üyesi

OGÜN DOĞAN

Aile Meclis Üyesi

ŞAFAK DOĞAN

Aile Meclis Üyesi

GÜÇER DOĞAN

Aile Meclis Üyesi

DİLARA DOĞAN

Aile Meclis Üyesi

OZAN DOĞAN

Aile Meclis Üyesi

DORUK DOĞAN

Aile Meclis Üyesi

BAŞAK DOĞAN

Aile Meclis Üyesi