KARİYER FIRSATLARI

Doğanlar Holding bünyesinde yer alan şirketlerin iş ilanlarına buradan ulaşabilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonlara hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

BAŞVURUYU GÖNDER

Doğanlar Holding

ŞİRKETLERİ
Doğanlar Holding Ailesi olarak; odağımıza insanı alarak hareket ediyor, açık iletişime inanıyor, yaratıcı fikirleri destekliyor, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak gelişiyoruz.

Doğanlar Holding Ailesinde olmak

Çalışanımıza daha fazla dokunduğumuz onların hayatlarına değer katmayı hedeflediğimiz çalışmalar üretiyoruz. Özel anların paylaştıkça güzelleştiğine, paylaştıkça anılar biriktirdiğine ve ortak anılarımızın bağlarımızı güçlendirdiğine inanıyoruz.
Bu kapsamda;
  • Şirketim Yanımda Uygulaması ile Evlilik, Yeni Doğan, Hastalık ve Ölüm durumlarında  çalışanlarımıza özel hediye kitleri veriyoruz.
  • Özel günleri hep birlikte coşkuyla ve aile olarak kutluyoruz.
  • Doğanlar Holding şirketimizde Sattıkça Biriktir, Biriktirdikçe Kazan uygulaması ile çalışanlarımızın teşviki ile gerçekleşen satışlarımızda çalışanımızın prim elde etmesini sağlıyoruz.
  • Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve verimliliklerini artıracak, iş-özel hayat dengesini kurmalarını sağlayacak şekilde uzaktan çalışma uygulamasını kullanıyoruz.
  • Ofis içi minik ikram ve etkinliklerle nefeslenme molaları veriyoruz.